Paylaşımın Tek Adresi Foruminziva( F i )

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Paylaşımın Tek Adresi Foruminziva( F i )

Her türlü bilgi, driver, program, müzik dalı, spor, iddaa yorumu, film&dizi ve bir cok yazılar burada..!

"Trabzonspor'un yenilmesi sürpriz!"

melankolick
    melankolick
    Admin
    Admin

"Trabzonspor'un yenilmesi sürpriz!" Empty "Trabzonspor'un yenilmesi sürpriz!"

Mesaj  melankolick C.tesi Mart 07, 2009 8:20 pm

Trabzonspor ile Konyaspor arasındaki karşılaşmayı izleyen Fatih Terim, maçın ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Terim, daha önce Trabzon'a gelmediği yönünde eleştirilere ilişkin bir soru üzerine, ''İmkan dahilinde her tarafa gitmeye çalışıyorum. Trabzon da benim aşağı yukarı her zaman geldiğim bir yer. Yine gelirim. Her tarafa gitmek de çok kolay olmuyor'' dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, yönetim kurulu ve teknik heyet tarafından sıcak karşılandığını ve mutlu olduğunu ifade eden Terim, gezdiği Trabzonspor Kulübü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nin de güzel bir durum aldığını kaydetti.

Terim, ziyaretinin ardından bir de lig maçı izlediğini kaydederek, ''Olabilir herşey. Trabzonspor bayağı bir gol kaçırdı. Konyaspor da kaçırdı. Sonuçta bir lig maçı. Biri kazanacak diğeri kaybedecek'' diye konuştu.

Trabzonspor'un sahasında yitirmesini sürpriz olarak değerlendiren Terim, sözlerini şöyle tamamladı:
    ''Geçen hafta Denizli'ye de kaybedilmişti. Oyuna bakıldığında çok da beklenti Trabzonspor'un kaybedeceği şekilde değildi. Konyaspor, iyi direndi ve kontrataklar yaptı. Trabzonspor'da çok pozisyon yakaladı ancak bunları değerlendirmedi. Neticede böyle bir skor oldu.''

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 2:07 pm