Paylaşımın Tek Adresi Foruminziva( F i )

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Paylaşımın Tek Adresi Foruminziva( F i )

Her türlü bilgi, driver, program, müzik dalı, spor, iddaa yorumu, film&dizi ve bir cok yazılar burada..!

Pes 2009 Kolay Türkçe Yama

melankolick
    melankolick
    Admin
    Admin

Pes 2009 Kolay Türkçe Yama Empty Pes 2009 Kolay Türkçe Yama

Mesaj  melankolick Paz Mart 08, 2009 3:34 pm

Evet arkadaşlar bu yama SAYESİNDE KOLAYLIKLA YAMA EKLEYİN OYUNA ''kıtserver803''
    bu yama sayesinde istediğiniz yamayı sadce dosya içine atarak uygulayabiliriz Resmi Tam Boyutunda Görmek Için Üstüne Tiklayiniz. sadce atacağınız yamanın hangi img dosyasına ait olduğunu bilin yeter ++++ olarak sizlere pes 9 a stat ve diyer yamalarını kendiniz değiştirmeyi yapabileceğiniz programıda sunuorum (ama ben hiç yapmadım sormayın) çok güzel yamalar ben kullanıorum sorunsuz çalışıor.....
    stat ve top gibi yama yapma linki http://rapidshare.com/files/105596351/PRO_EVO_EDITOR_V0.2.1.rar
    ''kıtserver803'' kurulum.........................
    1...dosyayı indirin........ http://rapidshare.de/files/40687289/kitserver803.rar.html ''herhangi bir reklam yoktur''
    2...pes 9 un kurulu olan dosyanın içine atın içinden çıkan dosyayı...
    3...setup seçeneğine tıklayın sonra açılan pencerede instal a tıklayın ve kıtserver hazır çok basit...
    4...yama uygulamak için kıtserver dosyasının içindeki img dosyasına bir klasör açın ismini yamanın hangi dosyaya ait olduğunu biliorsanız onun ismi yapın ve sonuna '''''''.img koymayı unutmayın yoksa çalışmaz....'''''''
    örneğin kitservere girip img dosyasının içine klasör açtım... sonra dosya ismini ''' rv0c_e.img ''' olarak değiştirdim böylece tr yama için dosya atıldı TÜRKÇE dosyalarını buraya atıp sonra kapatıoruz
    oyuna girin ve oyun tr olmuş görürsünüz .... bitti.................
    çok basit bilmeyenle 1 2 kere yaparsa hemen alışırlar

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:14 am